Loading..

Bieszczadzkie połoniny

Bieszczadzka pętla z połoninami

Można powiedzieć, że z racji tego, że Bieszczady mamy blisko to je bardzo dobrze znamy. Nasi przewodnicy zabiorą Was w najciekawsze miejsca, oraz podpowiedzą gdzie warto wybrać się by samemu odkrywać piękno naszych Bieszczadów. Nie zabraknie Dużej Pętli Bieszczadzkiej, odwiedzimy zagrodę imperatora bieszczadzkiej puszczy ale też wybierzemy się na wycieczkę na jeden z bieszczadzkich szczytów. Wycieczkę zakończymy nad Bieszczadzkim Morzem.

W programie

w trakcie drogi dowiemy się od przewodnika o ciekawych przykładach karpackiej flory i fauny, formach ochrony przyrody, ale przede wszystkim pokażemy Wam piękno gór.

zobaczymy na żywo „imperatora karpackiej puszczy”

zobaczymy na żywo „imperatora karpackiej puszczy”

jedna z najbardziej archaicznych budowli bojkowszczyzny

przewodnik zaprowadzi Was na jeden z bieszczadzkich szczytów – zwykle jest to Połonina Wetlińska lub Połonina Caryńska, czasami także Wielka Rawka. Dla najmłodszych sugerujemy spacer do Schroniska Pod Małą Rawką. Podczas wędrówki omówione zostaną kwestie bezpieczeństwa w górach i porozmawiamy sobie, jak poradzić sobie w trudnych warunkach, oraz jak wezwać pomoc w razie wypadku

na koniec przejedziemy do Soliny i przespacerujemy się po największej tamie w Polsce. Dowiemy się jak funkcjonuje Zapora Solińska. W trakcie wizyty w Solinie możliwość kupna pamiątek na tzw. Bieszczadzkich Krupówkach.

Galeria zdjęć

Cena i świadczenia

Bieszczadzkie Połoniny

Wycieczka szkolna
69 PLN /osoba
  • Cena przy 40 uczniach
  • Opiekunowie bezpłatnie (1/10)
promocja
Ujęte w cenie
Nie ujęte w cenie
możliwość wzbogacenia oferty o:

Ważne informacje

masz jeszcze
D
H
M
S
aby skorzystać z
Bonu Turystycznego

Zaufany Organizator Turystyki

Nagrody i referencje

Od 10 lat staramy się stale zwiększać nasza jakość. Zostało to zauważone przez klientów oraz ograny nadzorujące naszą pracę. Pomimo tego, że jesteśmy lokalnym organizatorem turystyki i prowadzimy firmę rodzinnie oraz z pomocą naszych przyjaciół możemy poszczycić się najwyższymi odznaczeniami w Podkarpackiej i Polskiej Branży Turystycznej.  Możesz nam zaufać!

12
lat

doświadczenia

+
140

imprez rocznie

70
+

Ofert

Formularz Rezerwacji/ Wyceny

Pierwsza wycieczka z naszym biurem?

Sprawdź nasz program "Klasa na start"

Zyskaj zaufanie przez preferencyjne warunki na pierwszą wycieczkę!