Loading..

Przygoda na Sanie

Przygoda na Sanie - wycieczka ze spływem pontonowym

Zapraszamy  na wyjątkową wycieczkę z niezapomnianą przygodą! San to jedna z najciekawszych rzek w Polsce, przepływa przez dzikie bieszczadzkie doliny i skrywa wiele tajemnic, które z chęcią WSPÓLNIE ODKRYJEMY! 

Podczas wycieczki czeka na nas bezpieczny dwugodzinny spływ pontonowy pod czujnym okiem ratownika i i doświadczonych instruktorów. Spływ Zielonym Pontonem odbywa się na rekreacyjnym odcinku rzeki, w malowniczej dolinie gór Sanocko-Turczańskich, gdzie towarzyszyć nam będzie wspaniała flora i fauna.

Na końcu spływu czekać będzie na nas ognisko z lokalnymi kiełbaskami. Zwiedzimy Szlak Ikon Doliny Sanu oraz zwiedzimy ruiny zamku Kmitów. 

W programie

Góra Sobień – rezerwat i miejsce, w którym znajdują się ruiny dawnego zamku rodu Kmitów. Zamek został opuszczony w XV wieku. W komnatach zamku gościł Władysław Jagiełło i jego żona Elżbieta Granowska w czasie swojego wesela. Dziś ruiny to przede wszystkim malowniczy punkt widokowy na Dolinę Sanu oraz Bieszczady.

Spływ ZIELONYM PONTONEM (NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY POLSKI 2021) jest najbezpieczniejszą formą spływów rzecznych w Bieszczadach, siedzimy w 5 i 7 osobowych zielonych pontonach, siedząc wysoko na burtach, w pontonie nie ma wody. Każdy z uczestników otrzymuje pagaj do wiosłowania, ale nurt sam nas niesie – z wolna zmieniają się krajobrazy.

Spływ zakończymy klimatycznym ogniskiem na brzegu Sanu – zmęczeni posilicie się regionalnymi kiełbaskami i ciepłą herbatą.

Położony na wzgórzu kompleks ruin klasztornych z XVIII wieku. Na klasztor prowadzi ciekawa droga krzyżowa, gdzie każda stacja to dzieło innego bieszczadzkiego artysty. Mury obronne klasztoru zostały zrekonstruowane a na dawnej wieży dzwonnicy znajduje się wieża widokowa z widokiem na Dolinę Rzeki Osławy oraz Góry Słonne. Poznacie też legendę o duchu nawiedzającym klasztorne mury.

Galeria zdjęć

Cena i świadczenia

Przygoda na Sanie

Wycieczki szkolne
95 PLN /osoba
  • Cena przy 50 uczniach
  • Opiekunowie bezpłatnie (1/10)
promocja
Ujęte w cenie
Nie ujęte w cenie
możliwość wzbogacenia oferty o:

Ważne informacje

masz jeszcze
D
H
M
S
aby skorzystać z
Bonu Turystycznego

Zaufany Organizator Turystyki

Nagrody i referencje

Od 10 lat staramy się stale zwiększać nasza jakość. Zostało to zauważone przez klientów oraz ograny nadzorujące naszą pracę. Pomimo tego, że jesteśmy lokalnym organizatorem turystyki i prowadzimy firmę rodzinnie oraz z pomocą naszych przyjaciół możemy poszczycić się najwyższymi odznaczeniami w Podkarpackiej i Polskiej Branży Turystycznej.  Możesz nam zaufać!

12
lat

doświadczenia

+
140

imprez rocznie

70
+

Ofert

Formularz Rezerwacji/ Wyceny

Pierwsza wycieczka z naszym biurem?

Sprawdź nasz program "Klasa na start"

Zyskaj zaufanie przez preferencyjne warunki na pierwszą wycieczkę!