Loading..

Jeziora Bieszczadów

Tajemnice Bieszczadzkich Jezior

Zapraszamy Was na wyjątkowa wycieczkę wokół bieszczadzkich jezior, gdzie przeżyjemy przygodę z fantastyczną, dziką przyrodą Bieszczadów oraz poznamy kulturę i historię miejscowej ludności.

Z ust przewodnika usłyszymy zaskakujące legendy oraz opowieści o solińskiej zaporze, jej historii powstania oraz jak dzięki niej powstaje energia elektryczna, napędzana siłą wody oraz przeżyjemy przygodę podczas rejsu. Zaś gdy udamy się do Myczkowiec, dowiemy się wszystkiego o architekturze drewnianej regionu. Powędrujemy ścieżką przyrodniczą na jeden z ciekawszych szczytów w Bieszczadach – Korbanię. Po wejściu na samą górę (894 m n.p.m.) czeka Was jeszcze zdobycie 6-cio metrowej wieży widokowej, z której rozciąga się zapierający dech w piersiach widok od Pogórza Bieszczadzkiego poprzez Solinę, połoniny aż po Tarnicę!

W programie

Po wejściu na samą górę (894 m n.p.m.) czeka Was jeszcze zdobycie 6-cio metrowej wieży widokowej, z której rozciąga się zapierający dech w piersiach widok od Pogórza Bieszczadzkiego poprzez Solinę, połoniny aż po Tarnicę!

to największe bieszczadzkie uzdrowisko. Zatrzymamy się na punkcie widokowym na wzgórzu Kiczerka skąd rozciąga się piękna panorama Jeziora Solińskiego,

zmęczeni Wędrowcy znajdą ukojenie, kołysani łagodnymi falami, wsłuchani w opowieści o dawnych czasach

spacer po koronie najwyższej w Polsce zapory wodnej. Zapora wodna w Solinie to betonowy kolos ważący 2 miliony ton. Za nim lustro wody otoczone zielonymi wzgórzami Bieszczadów. Na tafli wody dziesiątki białych żaglówek. Nie ma takiego drugiego miejsca w Polsce,

możecie go wykorzystać na posiłek oraz zakup pamiątek na tzw. „Bieszczadzkich Krupówkach”

pokaz filmu przyrodniczego Wilcze Góry pokazującego jak wyjątkowymi górami są Bieszczady

Galeria zdjęć

Cena i świadczenia

Jeziora Bieszczadów

wycieczka szkolna
79 PLN /osoba
  • Cena przy 40 uczniach
  • Opiekunowie bezpłatnie (1/10)
promocja
Ujęte w cenie
Nie ujęte w cenie
możliwość wzbogacenia oferty o:

Ważne informacje

masz jeszcze
D
H
M
S
aby skorzystać z
Bonu Turystycznego

Zaufany Organizator Turystyki

Nagrody i referencje

Od 10 lat staramy się stale zwiększać nasza jakość. Zostało to zauważone przez klientów oraz ograny nadzorujące naszą pracę. Pomimo tego, że jesteśmy lokalnym organizatorem turystyki i prowadzimy firmę rodzinnie oraz z pomocą naszych przyjaciół możemy poszczycić się najwyższymi odznaczeniami w Podkarpackiej i Polskiej Branży Turystycznej.  Możesz nam zaufać!

12
lat

doświadczenia

+
140

imprez rocznie

70
+

Ofert

Formularz Rezerwacji/ Wyceny

Pierwsza wycieczka z naszym biurem?

Sprawdź nasz program "Klasa na start"

Zyskaj zaufanie przez preferencyjne warunki na pierwszą wycieczkę!