Loading..

Sóstófürdő | 1 dzień

Węgry - Termy i kultura Madziarów

Niewiarygodnym jest, że w nie tak dużej odległości od Polski znajduje się państwo, które tak bardzo jest inne od naszego. Zupełnie niezrozumiały dla nas język, inna kultura i krajobraz, mowa oczywiście o Węgrach. To kraj ostrych papryczek, ciepłych basenów i wspaniałych, niepowtarzalnych winnic. Z chęcią zabierzemy Was w pełną wrażeń podróż do państwa Madziarów by przybliżyć Wam kulturę “naszych bratanków”. 

Zażyjemy wyjątkowych kąpieli w ciepłych wodach basenów termalnych. Zobaczymy rejon i miasteczko z którego pochodzą słynne na cały świat białe wina – odwiedzimy jedną ze wspaniałych winnic.

W programie

Przewodnik opowie Wam o historycznych i geograficznych krainach, przez które przejedziemy

Położone w pięknym otoczeniu parku i starych drzew, w pobliżu naturalnego jeziora kąpielisko podzielone jest na dwie części – uzdrowiskową i rekreacyjną.

Niewielkie miasteczko, ale też nazwa górzystego regionu na Węgrzech słynnego na cały świat za sprawą produkowanych tu win. Tokaj nazywany jest „królem win i winem królów”. Zabierzemy Was na spacer uliczkami tego urokliwego miasteczka którego historia sięga aż XI w! Centralnym punktem miasteczka jest plac Kossutha, na którym znajduje się Fontanna Bachusa – postać znana z greckiej mitologi.

Zwiedzanie wzmaga apetyt – na obiad przygotowaliśmy dla Was poczęstunek kuchni węgierskiej.

Wizyta w słynnym na cały świat regionie do doskonała sposobność do zdobycia odrobiny wiedzy o produkcji tego trunku – odwiedzimy jedną z tutejszych winnic i spotkacie się z człowiekiem Boraszem (węgierskim winiarzem) – skarbnicą wiedzy o winiarstwie.

 

Galeria zdjęć

Cena i świadczenia

Sóstófürdő | 1 dzień

Wycieczka szkolna
169 PLN /osoba
  • Cena przy 50 uczniach
  • Opiekunowie bezpłatnie (1/10)
promocja
Ujęte w cenie
Nie ujęte w cenie
możliwość wzbogacenia oferty o:

Ważne informacje

masz jeszcze
D
H
M
S
aby skorzystać z
Bonu Turystycznego

Zaufany Organizator Turystyki

Nagrody i referencje

Od 10 lat staramy się stale zwiększać nasza jakość. Zostało to zauważone przez klientów oraz ograny nadzorujące naszą pracę. Pomimo tego, że jesteśmy lokalnym organizatorem turystyki i prowadzimy firmę rodzinnie oraz z pomocą naszych przyjaciół możemy poszczycić się najwyższymi odznaczeniami w Podkarpackiej i Polskiej Branży Turystycznej.  Możesz nam zaufać!

12
lat

doświadczenia

+
140

imprez rocznie

70
+

Ofert

Formularz Rezerwacji/ Wyceny

Pierwsza wycieczka z naszym biurem?

Sprawdź nasz program "Klasa na start"

Zyskaj zaufanie przez preferencyjne warunki na pierwszą wycieczkę!